top of page
thinking-ai-humanoid-robot-analyzing-information-data.jpg

Yanıtını Burada Bulabilirsiniz

 • Sürdürülebilir Bakış Etkinliklerine Kimler Katılabilir?
  Sürdürülebilir Bakış Etkinliklerine konusuyla ilgili tüm tüzel ve gerçek kişiler katılabilir. Bazı etkinlikler yalnızca ilgili davetlilere özel olabilmektedir. Daha fazla bilgi için info@surdurulebilir.info e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Sürdürülebilir Bakış Etkinlikleri ücretli midir?
  Sürdürülebilir Bakış Etkinliklerinin çoğunda bir katılım ücreti bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için info@surdurulebilir.info e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Sürdürülebilir Bakış Etkinliklerine kayıt olabilirim? Kayıt Zorunlu Mudur?
  Sürdürülebilir Bakış Etkinliklerine katılımlar için katılım formu doldurulması zorunludur. Lütfen ziyaret etmeden önce katılım formunu doldurunuz. Daha fazla bilgi için info@surdurulebilir.info e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Sürdürülebilir Bakış Etkinliklerinde hangi konular ele alınacak?
  Sürdürülebilir Bakış Etkinliklerinde dönem ve katılımcı gruplara göre değişen bir çok konu ele alınacaktır. Daha fazla bilgi için info@surdurulebilir.info e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Sürdürülebilir Bakış Etkinliklerinde kimler konuşmacı olarak yer alabilir?
  Sürdürülebilir Bakış Etkinliklerinde, düzenlenecek paneller ve konuşmalarda sektörün önde gelen isimleri ile konusuna hakim herkes yer alabilir. Konuşmacılar üniversite öğretim üyeleri, sektör liderleri, ilgili konularda uzman olan kişiler ve sektörün önde gelen firma temsilcileri olabilir. Daha fazla bilgi için info@surdurulebilir.info e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Sürdürülebilir Bakış Eğitimleri Ücretli midir?
  Sürdürülebilir Bakış Eğitimleri ücretli ve ücretsiz olarak sunulabilmektedir. Daha fazla bilgi için info@surdurulebilir.info e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Konaklamalı Etkinlikler Yapılıyor mu?
  Sürdürülebilirlik kapsamında gerçekleştirilen etkinlik ve eğitimler günübirlik, konaklamalı veya konaklamasız olabilmektedir. Daha fazla bilgi için info@surdurulebilir.info e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Sürdürülebilir Bakış Eğitimlerinde katılımcılara katılım belgesi veriliyor mu?
  Sürdürülebilir Bakış Eğitimleri sonunda tüm katılımcılarımıza yalnızca basılı katılım belgesi verilmektedir. Daha fazla bilgi için info@surdurulebilir.info e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Sürdürülebilir Bakış Etkinlik ve Eğitimlerini Kim Düzenliyor?
  Sürdürülebilir Bakış Etkinlik ve Eğitimleri ANKAMARKO GROUP tarafından partnerleri ve destekçileriyle birlikte düzenlenmektedir. Daha fazla bilgi için info@surdurulebilir.info e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Basın Mensuplarının Katılımları İçin Bir Kısıtlama Var Mıdır?
  Özel bir koşul olmadıkça Sürdürülebilir Bakış Etkinliklerine Basın Mensuplarının katılımlarıyla ilgili bir kısıtlama bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için info@surdurulebilir.info e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
bottom of page